Літературний ранок до 100-річчя з дня народження видатного педагога і письменника В.О. Сухомлинського – 4-А клас

20181009_080315

«В.О. Сухомлинський – дітям»
Ціль: розширити знання дітей про життя і творчість видатного українського педагога й письменника; виховувати інтерес до читання, доброзичливе ставлення до оточуючих, любов до всього живого.
Діти із задоволенням брали участь у заході.
1. Конкурс Фантазери.
«П’ять дубків», «Акація підказала», «Щоб ти став кращим»
Учням було запропоновано половину казок, оповідань В. Сухомлинського, а потім їм треба було закінчити ці твори. Зрівнявши зі справжнім закінченням, ми оцінили творчість юних читачів.
2. Притчі ніжності і мудрості великого Поета.
Учні читали твори, обговорювали їх, відповідали на запитання: «Квітка сонця», «Сергійкова квітка», «Сьома дочка», «Дуб на дорозі».
3. Літературна плутанина.
Серед набраних букв діти знаходили назви предметів, які зустрічаються в творах письменника – книга, сонце, маки, ромашка та ін..
4. Літературне лото.
Фрагменти малюнків треба було скласти один і назвати твори, в яких йдеться про героїв оповідань. Це – кіт, дуб, дівчинка з мамою, соняшник, чорногуз і дівчинка.
5. Пригадати назви творів В.О. Сухомлинського і намалювати квітку найважливіших якостей доброти. Створити квітку, кількість пелюсток залежить від кількості якостей, що є необхідними для доброї людини.
Учні 4-А класу активно брали участь у заході. Цікавими були їх відповіді, творчими здібностями порадували Мусейко Д., Брикова М., Біловол Д., Шихова О., Шкаран М., Карташков Д., Лосякова К.
Дітям була запропонована книжкова виставка «Життя віддане дітям. В.О. Сухомлинський».
Цікавим і змістовним став літературний захід «Притчі ніжності і мудрості великого Поета» для 5-Б.
Дітям було запропоновано:
1. Показ презентації на тему «Життя і творчість великого письменника В.О.Сухомлинського».
2. Вікторина за творами письменника «Краса людини – її доброта».
3. Конкурсні ігри, розгадування кросворду, літературна плутанина, розпізнавання героїв казок за малюнками.
Учні з великим задоволенням брали участь в конкурсних іграх. Особливо дотепними і цікавими були відповіді таких учасників: Захарової Н., Світличної Аміна, Бевза Д, Доценко К., Щербакової , Мурадової К., Притуленко С., Михерєва Д., Стрельникової А.
автор Черкашина Р.А

20181009_080315

20181009_080350

20181009_081135

20181009_081232