День Соборності України

11

У Рубіжанській спеціалізованій школі I-III ступенів №10 пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України.
Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.
З нагоди відзначення Дня Соборності України та з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму у школі проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: усний журнал «Схід і Захід: маршрут дружби» (5-7 класи), урок-презентація «Схід і Захід – разом!» (8-9 класи), урок – галерея історичних портретів лідерів УНР і ЗУНР (10 клас), урок пам’яті «Соборність України: минуле, сучасне, майбутнє» (11 класи), виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави” (4 класи), виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна», дослідження проблем становлення незалежної демократичної держави в Україні (1-3 класи). Організовано тематичні виставки у шкільних бібліотеках, випуск шкільних газет «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Історія української державності».
Учні нашої школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
Прес-центр «Десяточка»

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12