Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української, англійської, французької, німецької мов, історії, права, математики, хімії, біології!

Інформація
про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019н.р.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ПІБ Школа Клас

Місце у ІІ етапі

ПІБ вчителя
  Математика        
Сергієнко О. ЗШ№4 6 1 Чонторог Л.І.
Курішенко Д. ЗШ№8 6 2 Шпотя Т.Т.
Божкова Д. КНВК «Рубіжанський ліцей» 6 3 Бондар Л.Г.
Калугін С. ЗШ№4 7 1 Чонторог Л.І.
Петров Н. ЗШ№8 7 2 Мерещенко О.В.
Глаголєва С. КНВК «Рубіжанський ліцей» 7 3 Бондар Л.Г.
Бєленкова С. РОЗШІ 7 3 Буртова О.М.
Шулякова К. СШ№7 8 1 Кравченко О.А.
Хрінов Р. СШ№7 8 2 Матухно В.В.
Кошан А. КНВК 8 3 Полтарацька Ю.А.
Недозім М. СШ№2 8 3 Трощій Л.Г.
Болотін І. РОЗШІ 9 1 Затонська В.М.
Зеленський О. КНВК «Рубіжанський ліцей» 9 2 Бауліна О.А.
Бондаренко М. ЗШ№8 9 3 Капанжи Л.І.
Агєєва М. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 1 Бондар Л.Г.
Пасічник О. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 2 Бондар Л.Г.
Мамона П. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 3 Бондар Л.Г.
Криворучко А. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 1 Гребенюк Н.П.
Волкова Л. СШ№7 11 2 Кравченко О.А.
Єрмак Н. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 3 Бауліна О.А.
  Німецька мова        
Клунна А. СШ№10 8 1 Лимар В.С.
Яроцька А. СШ№10 8 2 Лимар В.С.
Ларіна С. СШ№10 8 3 Лимар В.С.
Пульна С. СШ№10 9 1 Лимар В.С.
Процюк І. СШ№10 9 2 Лимар В.С.
Мякінченко А. СШ№10 11 1 Лимар В.С.
Салова О. СШ№10 11 2 Лимар В.С.
  Французька мова        
Мусаєв-Задорожній Д. СШ№2 8 1 Масленнікова О.В.
Крисько М. СШ№2 8 2 Гончаренко Е.Ю.
Сидорчук Я. СШ№2 8 3 Гончаренко Е.Ю.
Медведєва А. СШ№2 8 3 Масленнікова О.В.
Сичова О. СШ№2 9 1 Гончаренко Е.Ю.
Леміш М. СШ№2 9 2 Гончаренко Е.Ю.
Журіхіна К. СШ№2 9 3 Масленнікова О.В.
Грузд А. СШ№2 10 1 Гончаренко Е.Ю.
Мірошниченко О. СШ№2 10 2 Гончаренко Е.Ю.
Коган Д. СШ№2 10 3 Гончаренко Е.Ю.
Манаєва І. СШ№2 11 1 Масленнікова О.В.
Вітер М. СШ№2 11 2 Масленнікова О.В.
Фатєєва Д. СШ№2 11 3 Масленнікова О.В.
Історія
Симоненко М. СШ№10 8 1 Трішина В.О.
Перов Р. СШ№10 9 1 Гриньова Н.В.
Чеботарьова П. РСШІ 9 2 Вороновський М.І.
Парамоненко М. СШ№7 9 3 Горбушина І.В.
Григорова А. КНВК «Рубіжанський ліцей» 9 3 Целухіна І.О.
Попов С. ЗШ№8 10 1 Літвінова О.В.
Медвідь М. РСШІ 10 2 Вороновський М.І.
Болюх Н. СШ№10 10 3 Трішина В.О.
Прихач С. СШ№10 11 1 Гриньова Н.В.
Сальва О. СШ№10 11 2 Гриньова Н.В.
М’якінченко А. СШ№10 11 3 Гриньова Н.В.
Барашкова А. СШ№10 11 3 Гриньова Н.В.
Англійська мова
Мусаєв-Задорожній Д. СШ№2 8 1 Вінюкова О.В.
Осіпов С. СШ№2 8 2 Тюніна Ю.М.
Рубан І. КНВК 8 3 Сало І.А.
Вакула К. СШ№10 8 3 Пухтаєвич С.А.
Кравченко Є. СШ№2 9 1 Тюніна Ю.М.
Пульна С. СШ№10 9 2 Самойлова І.М.
Харченко М. СШ№10 9 3 Сокирко О.М.
Логвінов Ю. СШ№10 10 1 Самолова І.М.
Локтіонов Ю. СШ№10 10 2 Самолова І.М.
Гусакова О. СШ№2 10 3 Медведєва Л.В.
Ландар І. СШ№2 11 1 Медведєва Л.В.
Шагаєва Е. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 2 Іванова Т.П.
М’якінченко А. СШ№10 11 3 Пухтаєвич С.А.
Фізика
Смалій М. СШ№2 8 1 Дубовик І.Г.
Поколода В. СШ№10 8 2 Зозуля І.С.
Володимиров В. ЗШ№9 9 1 Павлуцька В.В.
Ніколаєва Д. СШ№10 9 2 Зозуля І.С.
Почковий П. СШ№10 10 1 Зозуля І.С.
Гребенюк Є. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 2 Алсуф’єв Б.Б.
Прихач С. СШ№10 11 1 Зозуля І.С.
Єрмак Н. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 2 Алсуф’єв Б.Б.
Хімія
Остапенко Д. СШ№10 7 1 Аверкіна С.А.
Іваненко К. ЗШ№8 7 2 Фесенко І.А.
Панченко А. ЗШ№3 7 3 Ємчук С.А.
Нетреба Е. РОСШІ 7 3 Струцький О.В.
Кондіна Є. СШ№7 7 3 Яценко Т.В.
Буш К. СШ№10 7 3 Аверкіна С.А.
Коротенко В. КНВК «Рубіжанський ліцей» 8 1 Струцький О.В.
Щербак Д. СШ№10 8 2 Аверкіна С.А.
Завгородня В. ЗШ№8 8 3 Фесенко І.А.
Черниш К. КНВК «Рубіжанський ліцей» 9 1 Голубенко І.В.
Ніколаєва Д. СШ№10 9 2 Аверкіна С.А.
Бегунов І. ЗШ№9 9 3 Доброскок Н.М.
Недбайло Р. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 1 Голубенко І.В.
Байбуз В. ЗШ№9 10 2 Доброскок Н.М.
Керемет Є. СШ№7 10 3 Яценко Т.В.
Літвіненко А. СШ№2 11 1 Руда А.А.
Сєдих О. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 2 Струцький О.В.
Єрмак Н. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 3 Струцький О.В.
Українська мова та література
Остапченко Д. СШ№10 7 1 Гачковська Л.А.
Овчаренко М. ЗШ№9 7 2 Сомова О.М.
Бушний Д. СШ№2 7 3 Єфімцев В.М.
Недозім М. СШ№2 8 1 Овчаренко В.І.
Бобрішова І. СШ№7 8 2 Кобазєва Н.І.
Кошан А. КНВК 8 3 Кузьміна О.В.
Кісіль Д. ЗШ№4 9 1 Холодняк Л.В.
Клочко У. КНВК «Рубіжанський ліцей» 9 2 Малиновська Г.Б.
Волкова Ю. СШ№7 9 3 Кобазєва Н.І.
Михайлова Д. СШ№10 10 1 Птушка О.І.
Гнилицька А. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 2 Єфименко О.А.
Бурлуцька К. СШ№2 10 3 Овчаренко В.І.
Волкова Л. СШ№7 11 1 Декіна Т.М.
Чернікова А. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 2 Малиновська Г.Б.
Каніна М. СШ№2 11 3 Овчаренко В.І.
Біологія
Задорожня В. КНВК «Рубіжанський ліцей» 8 1 Середа Т.П.
Буряк В. СШ№10 8 2 Андріянова О.М.
Шулянова К. СШ№7 8 3 Яценко Т.В.
Ліфанова К. СШ№10 8 3 Андріянова О.М.
Михайленко М. СШ№10 8 3 Андріянова О.М.
Кісіль Д. ЗШ№4 9 1 Єфімова В.Л.
Черниш К. КНВК «Рубіжанський ліцей» 9 2 Бєлоус А.В.
Головненко С. КНВК «Рубіжанський ліцей» 9 3 Бєлоус А.В.
Потапенко А. ЗШ№9 10 1 Доброскок Н.М.
Бочков П. СШ№10 10 2 Корсик В.В.
Зуган Д. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 3 Євсєєва Л.Б.
Лисих М. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 1 Середа Т.П.
Вєдєрнікова В. СШ№10 11 2 Корсик В.В.
Кошик О. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 3 Середа Т.П.
Економіка
Шадрін П. ЗШ№8 11 1 Приходько О.М.
Береза М. СШ№7 11 2 Мартинко Тетяна Іванівна
Бочков М. ЗШ№3 11 3 Катралєєв Михайло Сергійович
Правознавство
Григорова А. КНВК «Рубіжанський ліцей» 9 1 Целухіна І.О.
Пульна С. СШ№10 9 2 Гриньова Н.В.
Уразовський С. СШ№10 9 3 Гриньова Н.В.
Лєвих А. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 1 Целухіна І.О.
Назаренко Д. РСШІ 10 2 Вороновський М. І.
Попов С. ЗШ№8 10 3 Літвінова О.В.
Вєдєрнікова В. СШ№10 11 1 Гриньова Н.В.
Хворов С. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 2 Целухіна І.О.
Климаш Д. СШ№10 11 3 Гриньова Н.В.
Сивка І. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 3 Целухіна І.О.