Засідання творчої групи вчителів англійської мови

8

26 листопада 2018р. відбулося засідання творчої групи вчителів англійської мови, на якому було розглянуто підсумки участі учнів школи в осінній сесії Всеукраїнської інтернет-олімпіади « На Урок» .
Олімпіада тривала з 1 жовтня до 2 листопада. Завдання олімпіади виконали 354 тисячі учнів з усієї України. Участь в ній узяли діти з 5698 шкіл. Олімпіада з англійської мови стала третьою за масовістю – її завдання виконали 49393 учасники.
Тонкий знавець дитячої психології В. О. Сухомлинський стверджував : “Перша заповідь виховання – дати дітям почуття власної гідності. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися”.
Приємно відзначити, що учні нашої школи довели справедливість цих слів на практиці. За підсумками участі в олімпіаді, з 49 учасників 21 отримали дипломи I-III ступенів. Це Дубова А., Цихач Т., Гайдук М. (вчитель Багдасарян С.Е.), Остапенко Д., Ткаченко М., Гончарова А., Івахно К., Багдасарян А. (вчитель Давиденко А.П.), Барашкова А., Кононович А., Сівер О., Харченко М., Птушко О., Котик А., Ліфанова К. (вчитель Сокирко О.М.), Коляка А., Потапенко Д, Мітусова А, Рибалко А, Хмельницький І, Мостякова Д. (вчитель Мартюхіна А.А.).
За результатами засідання усі присутні прийшли до згоди щодо доцільності подальшої участі учнів школи у наступних етапах інтернет-олімпіади і щодо залучення до неї більшої кількості учителів і учасників.
Прес-центр «Десяточка»

1

2

3

4

5

6

7

8