День нескорених

1

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Він не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю. На сьогодні рівень інвалідізації мешканців планети становить більше 1 мільярда людей, або 15 відсотків населення Землі.
В рамках цієї дати Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з громадською організацією «Нова дія» для людей з обмеженими можливостями організували тематичний захід.
Присутніх привітали начальник відділу Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Чернявська В.В., представники Рубіжанського міського Центру зайнятості Мальцева О.В. та Логвінчук В.Г.
Після цього 6 команд, до складу яких увійшли люди з обмеженими можливостями, активісти ГО «Нова дія» та гуртківці Центру, мали можливість зіграти в улюблену гру «Люби і знай свій край». Вдало підібрані питання викликали велику зацікавленість не тільки у дітей, а й у дорослих. Учасники перевірили свої знання з історії Луганщини, міста Рубіжного, природи рідного краю. Четвертий блок мав назву «Нескорені» і був присвячений людям, які не схилилися перед випробуваннями долі.
Між блоками присутніх радували своїми неперевершеними запальними виступами активісти ГО «Нова дія» Сацук В.О., Гончарова В.В., Матвєйкіна Л.В.
По завершенню гри журі підбило підсумки, порахувавши бали. Але, як сказав представник ГО «Нова дія» Голуб С.С., перемогла дружба. Адже головне – це просте спілкування людей різних поколінь і різних можливостей. Після гри це спілкування продовжилося в теплій атмосфері за чашкою чаю та під задушевні пісні.

1

2

3

4

5

6