Змагання інтелектуалів «Що? Де? Коли?»-2018

IMG_5096

30 листопада 2018 року на базі МКЗ «Палаз культури» відбувся чемпіонат знавців серед учнівської та студентської молоді «Що? Де? Коли?».
Вже багато років поспіль Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом організовує в нашому місті Чемпіонат знавців, який проходить за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та Управління освіти Рубіжанської міської ради.
В цьому році участь у чемпіонаті взяли 23 команди в трьох вікових категоріях: молодша – 8-9 класи; старша – 10-11 класи та студенти навчальних закладів міста. Загалом у заході прийняло участь понад 130 учасників.
Одним із пріоритетних напрямків роботи КПР є популяризація та поширення інтелектуальних ігор в місті Рубіжному, залучення учнівської молоді до участі в інтелектуальних іграх, а також організація змістовного дозвілля молоді. Ця гра вже стала доброю традицією, і щорічно самі ерудовані хлопці та дівчата нашого міста мають можливість перевірити свої розумові здібності.
До складу суддівської колегії увійшли досвідчені спеціалісти, які не вперше виконують таку складну місію: секретар Рубіжанської міської ради Соловйов Віктор Ігоревич; депутат Рубіжанської міської ради, головний редактор газети «Рубіжанські новини» Лавренюк Софія Федорівна; в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Стародубцева Наталія Анатоліївна; головний спеціаліст управління освіти Рубіжанської міської ради Бурлуцька Світлана Іванівна; провідний спеціаліст управління освіти Рубіжанської міської ради Бутенко Олена Олексіївна
Протягом напруженої боротьби перемога знайшла своїх власників!
Молодша вікова категорія:
ІІІ місце – команда «Віват» СШ № 7;
ІІ місце – команда «Спарта» ЗШ № 1;
І місце – команда «Архіваріус» КНВК «Рубіжанський ліцей».
Старша вікова категорія:
ІІІ місце – команда «Еврика» КНВК «Рубіжанський ліцей»;
ІІ місце – команда «Позитив» КНВК «Рубіжанський ліцей»;
І місце – команда «Жіноча логіка» СШ № 7.
Студенти:
ІІІ місце – команда «Успішна команда» Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму;
ІІ місце – «Mens et ratio» Луганського державного медичного університету;
І місце – команда «Політех» Рубіжанського політехнічного коледжу.
Під час підведення підсумків учасники та гості чемпіонату мали можливість відпочити від напруженої гри та насолодитися музичними номерами вокально-хореографічного колективу «VІТамін» (КПР, кер. О.О. Бахмет, О.С. Ханенко), хореографічного колективу «Лайф-балет» (КПР, кер. Т.О. Непотачева), зразкового вокального ансамблю «Камертон» (КПР, кер. В.М. Колесніков), виступами Ангеліни Солошенко (РПК) та Іраїди Ковальової (РІПТ)
Команди-переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками від відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.
Організатори Чемпіонату висловлюють щиру подяку колективу МКЗ «Палац культури» за активну співпрацю, а також депутату Рубіжанської міської ради Солодкому Д.С. та приватному підприємцю Дегтяру Р.Л. за солодкі подарунки для переможців турніру.
Від щирого серця вітаємо учасників та переможців турніру! Чекаємо на вас в наступному році!
А.Мєняєва, завідувач відділу еколого-натуралістичного, декоративно-ужиткового та спортивного напрямів КПР

IMG_5096

IMG_5107

IMG_5116

IMG_5122

IMG_5130

IMG_5149

IMG_5157

IMG_5174

IMG_5176

IMG_5187

IMG_5190