Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!»

ф4

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні щодня прямують до школи і зі школи додому. Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації
З перших днів вересня Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!» стартував у нашій школі І-ІІІ ступенів №2. В рамках місячника відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану.
Серед учнів школи проводились конкурси:
– плакатів «Безпека – це життя!» (5-7 кл.);
– дитячого малюнка «Веселий світлофор»(1-3 кл.); (малюнки виявилися різноплановими, яскравими і повчальними. Діти відобразили дорожні знаки, пішохідні переходи, автомобілі, світлофори, які допомагають організувати безпечний рух від дому до школи);
– виховні години та тематичні уроки, театралізовані зустрічі (6-11 кл.);
– виступ агітбригад юних інспекторів дорожнього руху (3-5 кл.);
Основна ідея місячника – підвищення інформованості учасників навчально-виховного процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

ф0

Ф1

Члени ДО «СПЕКТР» з учнями 1-2х класів грали у цікаві музичні ігри.

ф2

ф3

Педагог-організатор школи провела вікторину на тему «Правила дорожні ти знай та виконуй!», під час якої нагадала маленьким пішоходам про основні попереджувальні знаки та правила дорожнього руху у віршованій формі. Учні молодших класів продемонстрували знання правил дорожнього руху та бажання їх дотримуватися, а також виявили неабияку акторську майстерність,виконуючи дитячі пісні.

ф4

ф5

ф6

ф7

ф8

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.
Кашуба І.Л.