Вихованці КПР прийняли участь у проекті «МОЛОДА ЕНЕРГІЯ ГРОМАД»

12 липня на базі Громадського майданчику «ХочуБуду» м. Сєвєродонцьк відбувся тренінг з основ проектного менеджменту для учасників конкурсу малих грантів «МОЛОДА ЕНЕРГІЯ ГРОМАД», за підтримки ЮНІСЕФ та ГО «СКЦ «Задзеркалля», а також Європейського Союзу, в якому взяли участь найактивніші вихованці Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Ігор Волошин, Євген Шишков (ГДО ТИКСУМ), та Євген Божик (Молодіжний клуб «Настільний хокей»).
Метою проекту «Молода енергія громад» є заохочення та підтримка громадської активності підлітків та молоді у Донецькій і Луганській областях. Проект є частиною програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків та молоді у східній Україні».
В рамках тренінгу учасники мали змогу познайомитись з основами проектного менеджменту, навчитися правильно ставити мету, задля реалізації власного задуму, визначати цільову аудиторію та прогнозувати очікуваний результат, навчилися розраховувати бюджет проектів.
Молоді люди отримали набір інструментів і методик ПМ, які вони зможуть застосовувати не тільки в рамках проекту, а й у повсякденному житті та у своїй майбутній діяльності, а саме:
● Налагодження діалогу щодо соціальної згуртованості та шляхів примирення;
● Посилення просвіти за принципом “рівний-рівному” на соціально значущі теми;
● Пропагування інноваційних шляхів самовираження молоді;
● Сприяння мирному співіснуванню та методам ненасильницького розв’язання конфліктів;
● Підтримка інноваційних підходів до охоплення малозабезпеченої молоді;
● Підтримка соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
● Поглиблення знань про ризики для підлітків у проектних регіонах (серед можливої тематики – ВІЛ/СНІД, наркотики, міни та вибухонебезпечні об’єкти, тощо);
● Забезпечення корисних та довготривалих переваг для всієї громади;
● Підтримка ґендерної рівності та соціального включення.
По завершенні тренінгу кожен з молодих людей отримав Сертифікат учасника проекту.
Маємо надію, що подальше написання, розробка та реалізація молодіжних проектів активними вихованцями Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом у рамках конкурсу «Молода енергія громад» стане успішним результатом отриманих знань на тренінгу та продовженням співпраці з ЮНІСЕФ та ГО «СКЦ «Задзеркалля» у майбутньому.

Завідувач організаційно-масового відділу КПР Н.В. Бережна