Як віпочивали «Шалуни»

Фото 1. 1

фото 1.2

Літній табір відпочинку для дітей з денним перебуванням «Шалун» гостинно відкрив свої двері для хлопчиків і дівчаток м. Рубіжне 01.06. 2018 року і продовжив свою роботу до 20.06.2018г. Тривалість зміни – 14 робочих днів. Кількість дітей, які відвідували табір у 2018 році – 53 людини. Діти харчувалися в кафе «Рогань», вартість харчування в день становила 35 грн.

Основний склад дітей, які відпочивають у таборі – це вихованці Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом віком 7-12 років.
Начальник табору – Бережна Н.В., вихователі – Бахмет І.О., Шишкова В.В., Гавва Є.А., Суконна О.О., Непотачева Т.О., Беседа А.В., культуроганізатор – Прокудіна Є.В., тех. персонал – Куліш Н.А.

За традицією метою роботи табору стали організація відпочинку та оздоровлення вихованців Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом в літній період, а також створення оптимальних умов для творчого розвитку дітей.
Літній табір сьогодні – це:

фото 2.1

фото 2.2

1. Можливість для творчого розвитку, збагачення духовного світу і інтелекту дитини.
2.Укріплення здоров’я та організація дозвілля вихованців.
Робота містила в собі різнопланову діяльність, об’єднуючи різні напрямки оздоровлення, відпочинку і виховання дітей. Обов’язковим було залучення в табір дітей із сімей, що потрапили у складні життєві обставини та дітей з вадами розвитку.
План культурно-масових заходів, який здійснювався культорганізатором і вихователями дитячого табору відпочинку з денним перебуванням «Шалун», був складено так, щоб кожен захід носив всебічний виховний характер, а також, щоб усім дітям було цікаво: хлопчики й дівчатка дивилися мультфільми і брали участь у вікторинах, які проводили співробітники Палацу культури; відвідували різні виставки на базі КУ «Міський музей» і ЦТКСЕТУМ; мали можливість весело і активно провести спекотні дні в басейні «Оздоровчого центру» нашого міста.

фото 3. 1

фото 3.2

Силами вихователів і кульроганізатора табору протягом зміни були проведені численні конкурси, караоке, квести і ігрові програми для дітей на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. Діти із задоволенням брали участь в заходах і отримували приємні сувеніри.

фото 4.1

фото 4.2

Завдяки фонду А. Романовського був проведений пізнавальний квест у сквері міста, в результаті якого, дітлахи заробили солодкі призи.

фото 5. 1

фото 5.2

Співробітниками Червоного Хреста, Патрульної служби та МНС були проведені ряд заходів, бесід, і вікторин на знання правил дорожнього руху і безпеки життєдіяльності. Юні шалуни отримали можливість приміряти на себе форму МНС, побачити роботу спецслужб і розглянути, як працює спецобладнання.

фото 6.1

фото 6.2

За час перебування в таборі хлопчики та дівчатка дуже здружилися між собою, і стали однією дружною командою. Всі вихователі намагалися, щоб дитячий табір і літній відпочинок став таким, щоб було що згадати і чим похвалитися своїм друзям. Впевнені, відпочинок в таборі «Шалун» для вихованців Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом став яскравим, корисним і веселим.

фото 7

Начальник ДТВзДП «Шалун» Н.В. Бережна