Випускний вечір на головній площі Рубіжного

DSC_5037

У суботу, 23 червня на головній площі м. Рубіжне відбувся традиційний випускний вечір.
Помилуватися випускниками та засвідчити їм свою повагу зібралися майже всі мешканці нашого міста, адже випускний – це завжди справжнє свято для рубіжан.
Радіють і хвилюються колишні школярі, батьки, педагоги, гості…
Зробити цей день яскравим і незабутнім як для випускників, їх батьків, так і для пересічних рубіжан – головна мета для творчого колективу Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
Ведучі урочистого заходу Є. Гавва та А. Суконна гостинно зустрічають випускників 2018 та запрошують їх пройти святковим коридором, який створив Зразковий ансамбль танцю «Орля» (кер. Р. Головенко, МКУ «Палац культури).
Зі словами вітання до колишніх школярів звертається міський голова Сергій Іванович Хортів. Він бажає всім присутнім миру, добра, нових звершень та перемог, і нагороджує золотими медалями найуспішніших учнів 2018 року. З добрими словами та побажаннями до випускників звертається начальник управління освіти Рубіжансьої міської ради Олена Володимирівна Обаполенко. Вона вручає срібні медалі. Дітей не тільки привітали зі святом, найкращі учні міста отримали стипендії від “Благодійного фонду «Кришталеве джерело”.
Цього року будо започатковано добру, зворушливу традицію: зі словами вдячності учні вручали своїм класним мамам стрічки з повітряними кульками. Золотими нитками плекання особистості до цього часу ці стрічки єднали вчителів зі своїми учнями. Зі сльозами на очах класні керівники відпустили своїх «пташенят» у доросле життя, таких різних і однаково рідних… Нехай здійсниться найголовніша мрія кожного випускника у яскравому та цікавому вже дорослому житті…
Окрасою свята молодості та краси стали спеціально підібрані номери художньої самодіяльності у виконанні зразкового ансамблю «Камертон» (кер. Колесніков В. М.), хореографічного колективу «БІС» (кер. Репа М. О.) та Долгодушевої Марії.

Завідувач організаційно-масового відділу КПР Н.В. Бережна

DSC_5019

DSC_5037

DSC_5069

DSC_5086

DSC_5119