Останній дзвоник 2018р. у СШ №2

    1  Останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке  підводить риску в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами та домашніми завданнями.

     На традиційне свято останнього дзвоника до Рубіжанської  спеціалізованої школи № 2 з поглибленим вивченням англійської мови завітали почесні гості: депутат Рубіжанської міської  Ради Прокопенко М.Ф. та провідний спеціаліст управління освіти  Бутенко О.О.  Прийшовши привітати молодь із початком дорослого життя, Прокопенко М.Ф., насамперед, порадив випускникам, щоб вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування,  самореалізації .

2

        Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників і від директора школи Ошнека О.А., вчителів школи, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

3

4

5

         І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

 6

7

8                                                                                Кашуба І.Л.