Семінар «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників та учнів початкової школи»

3

Колектив КДНЗ №2 завжди шукає нові цікаві прогресивні ідеї для виховання й розвитку наших дошкільнят. Педагогічний пошук ніколи не припиняється, педагоги намагаються бути учасниками різних педагогічних форумів, конференцій, вивчають новинки педагогічного досвіду. Одним із шляхів пошуку став триденний Всеукраїнський науково – практичний семінар «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників та учнів початкової школи», який відвідали вихователі нашого садочка
Зуган О.В. і Бережна О.В. Від бувся він у м. Київ ( Конча-Заспа, санаторій «Пролісок») з 11 по 13 квітня.
На семінарі з доповідями виступили багато видатних діячів педагогічної науки сьогодення. Найбільше враження справила доктор педагогічних наук, професор Катерина Крутій, яка презентувала альтернативну програму формування культури інженерного мислення в дошкільників – «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт». Вона, як науковий керівник програми, пояснила місце STREAM і STEAM – освіти в Україні та у світі, її значення для розвитку сучасних дошкільників.
Слухачі семінару відвідали майстер – класи різного спрямування, де отримали практичні навички з ландшафтного дизайну, геокешингу, математики, конструювання, мнемотехніки, подорожували казковими лабіринтами ігор В. Воскобовича тощо.
Під час заходу педагоги познайомились з учасниками з різних куточків України, обмінялись своїм досвідом, наробками, особливо потоваришували з дівчатами із Ужгорода.
До садочка вихователі повернулись з позитивним враженням, великим натхненням, бажанням працювати по-новому, нести нашій малечі знання, з урахуванням потреб сьогодення, а також поділитись з колегами своїми баченнями, баченнями прогресивних педагогів дошкільної освіти України.

1

2

3