Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)

Копия DSC_1766

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна глобальна ініціатива, що включає акції та заходи по всьому світу.
Гасло Global Money Week у 2018 році – Гроші мають значення, тому що дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для прийняття впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.
Мета Global Money Week:
1 Надихнути дітей і молодь дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо.
2 Звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність.
3 Розповісти дітям і молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима, за допомогою веселих та інтерактивних заходів.
Це тиждень, коли у понад 130 країнах проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань із фінансової освіти та грамотності.
Ми теж приєдналися до Global Money Week 2018, адже гроші мають значення!
Із 12 по 18 березня 2018 року під гаслом “Гроші мають значення” в нашій школі були проведені цікаві заходи для дітей різного віку, охопивши молодшу , середню і старшу школу.
Був проведений конкурс дитячої творчості “Гроші очима дітей” (для учнів 3х класів). Основним завданням конкурсу є розширення знань про гроші, грошову одиницю України, стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей, спонукання учасників до творчості, формування у майбутнього покоління бережного відношення до грошей, розуміння поняття що таке гроші і звідки вони беруться, чому не можна купити все одразу, а також, що гроші відіграють важливу роль у житті кожної людини. Хлопці та дівчата створювали макети власних грошей, з’ясовуючи, яку інформацію треба розмістити на грошах. За результатами конкурсу була проведена виставка творчих робіт в школі.
Учні 5-б класу відвідали відділення «Приват» банку, ознайомилися з організацією роботи відділення, взяли участь у вікторині «Азбука фінансів», набули практичних навичок використання терміналів самообслуговування. Учні 10 класу відвідали віртуальний музей грошей, ознайомилися з оглядовою екскурсією «Історія грошей». І на додаток трошки пожартували, створивши цікавий флешмоб.
Фінансова грамотність молоді дуже важлива для держави. Молодь, без перебільшення, – це майбутнє будь-якої країни. Розумна молодь – це сталий розвиток і добробут, особистий і національний. Кожен учасник Global Money Week мав нагоду відкрити для себе нові фінансові знання та підвищити рівень своєї фінансової грамотності.

Вчитель географії та економіки: Приходько Олена Миколаївна

DSC02024

DSC02043

DSC02051

DSC02054

DSC02079

Копия DSC_1762

Копия DSC_1766