«Супер татусь»

DSC03195

06.12.2017 року в КДНЗ №9 діти старших груп разом зі своїми дідусями та татами зібралися у дружньому колі, щоб відсвяткувати національне свято – День Збройних Сил України. Це свято татусів та дідусів, свято хлопчиків і свято тих, хто зараз стоїть на варті нашої Вітчизни, боронять її кордони. Здавна так повелося, що чоловік – не тільки опора кожної родини, а й захисники рідної землі. Як тільки на нашу землю нападали вороги, весь український народ підіймався на боротьбу.
Мабуть, немає жодного хлопчика, подекуди і дівчаток, які б не мріяли стати надійним захисниками Батьківщини. Та й готувати себе до нелегкої служби в армії треба ще з дитинства.
Ось і в цей день дві команди, нагадавши присутнім, що всі вони козацького роду діти, відважні і рішучі, розпочали «запеклий бій», але не кулаками, а дружно змагаючись. Хлопчики та дівчатка емоційно, із задоволенням демонстрували свою повсякденну дитячу непосидючість, доброзичливу веселу вдачу, сміливість і кмітливість у цікавих конкурсах «Відбій», «Хто швидше», «Літаки» . На підмогу маленьким патріотам нашої країни стали їх татусі – захисники,які показали,що вони не лише спритні та кмітливі,а й інтелектуально розвинені. А веселі герої Кот Матроскин та Шарик нагадали татам, що вони теж колись були дітьми.
Найвищою нагородою в цей день, були оплески маленьких долоньок їх донечок та синочків та міцні і щирі обійми! Із піднесеним настроєм, із виром емоцій, із гордістю в душі за наш народ батьки покидали музичну залу.

DSC03130

DSC03135

DSC03139

DSC03141

DSC03153

DSC03157

DSC03169

DSC03176

DSC03189

DSC03195