Тиждень безпеки життєдіяльності в дошкільному закладі “Берізка»

Изображение 221

З 06.11.2017 по 13.11.2017 в КДНЗ № 1 « Берізка» проведено Тижень безпеки життєдіяльності. Метою проведення Тижня є: виховання поважного ставлення до безпеки людини; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі.
Сьогодні проблема безпеки життєдіяльності розглядається як базисна потреба людини. Саме тому на наш дошкільний заклад покладається особлива відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров`я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.
Під час проведення Тижня з дітьми проведено бесіди, заняття на тему « Щоб вогонь не завдав біди», « Наші помічники (побутова техніка)», « Коли вдома ти один», «Подорож до країни Електрики», дидактичні ігри «Небезпечні речі», «Свої та чужі», цільові прогулянки; вони приймали участь у вікторинах тощо. Діти на заняттях з ОТМ виготовляли види транспорту, будували будівлі та цілі вулиці. З виразністю та завзятістю вихованці старшої групи представили виставу « Крилатий, мохнатий та масляний».

Изображение 189

Изображение 191

Изображение 197

Изображение 220

Изображение 221