Зустріч вихованців КДНЗ № 3 «Барвінок» зі співробітниками патрульної поліції

P2150304

Чимало вже було сказано про необхідність проведення роботи з дітьми щодо вивчення ними правил дорожнього руху. Оскільки основи безпечної поведінки закладаються ще у дошкільному віці, важливість такої діяльності у дитячому садку не викликає сумнівів.
Дієвою формою роботи є Тижні безпеки дорожнього руху, один з яких пройшов у КДНЗ № 3 у період з 13.11.2017 по 17.11.2017. Протягом Тижня педагоги організовували з дошкільниками заняття, бесіди, ігри, художню діяльність на зазначену тему. Але одна справа, коли інформацію малюки чують від своїх вихователів, і трохи інша – коли про правила дорожнього руху розповідають справжні працівники поліції.
17 листопада 2017 року до КДНЗ № 3, за запрошенням адміністрації закладу, завітали співробітники патрульної поліції: лейтенант Є.І.Князєва, молодший лейтенант С.С.Карпович, лейтенант В.О.Безуглий. Музичними керівниками було організовано для дітей середнього та старшого дошкільного віку розвагу «Правила дорожні знай – про безпеку пам’ятай». Під час розваги Єлізавета Князєва в доступній формі розказала дітям про правила поведінки на вулиці,в транспорті, пограла з в гру «Перехрестя», закріпила з ними правила дорожнього руху під час міні-вікторини. Також лейтенант Є.І.Князєва провела профілактичну бесіду з працівниками дошкільного закладу.
Продовжилося спілкування і на майданчику «Барвінку», де на малюків чекала машина патрульної поліції. Молодший лейтенант С.С.Карпович та лейтенант В.О.Безуглий показали дошкільнятам, чим обладнаний їх транспорт, розповіли про роботу патрульних. Очі дітвори світилися цікавістю, вони уважно слухали поліцейських. Зрештою, задоволеними зустріччю залишилися обидві сторони.
Адміністрація та співробітники КДНЗ № 3 вдячні начальнику патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Департаменту патрульної поліції, старшому лейтенантові поліції Олександру Євгеновичу Гостіщеву за сприяння у проведенні даної зустрічі. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

P2150280

P2150284

P2150294

P2150298

P2150304