ЧОМУ Я ПОВАЖАЮ ПРОФЕСІЮ ВІЙСЬКОВОГО

IMAG0410На Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «ЧОМУ Я ПОВАЖАЮ ПРОФЕСІЮ ВІЙСЬКОВОГО» робота учня 5 – А класу ЗШ№8 м. Рубіжного (у ІІІ, обласному етапі; ІІІ місце) Стешенка Сергія біла відзначена Дипломом та цінним подарунком.


ЧОМУ Я ПОВАЖАЮ ПРОФЕСІЮ ВІЙСЬКОВОГО

Я вважаю, що до професії військового треба ставитися не лише з повагою, але й із любов’ю.
Кожна держава, яка є незалежною, щоб існувати у світі, повинна мати свою армію. І добре, щоб ця армія була мобільною, сучасною, мала гарне, нове озброєння.
Я не лише поважаю, а й люблю військових. Мені в них подобається все: красива зручна форма, різні нашивки, відзнаки, нагороди, висока фізична підготовка, вправність, наполегливість, мужність. Я з минулого року займаюся фізичною і військовою підготовкою в громадській організації «Ніхто, крім нас», якою керує Доброжан Віталій Вікторович. Восени 2015 року ми їздили в Херсонську область до міста Каховка, де на центральній площі виступали і показували, чого навчилися в Рубіжному. Солдат – не солдат без 4-6 гранат, бронежилета, чотирьох ріжків з патронами, автомата. Кожен також повинен мати ще ніж, пістолет, каску, камуфляж, розвантажувач. І всім цим треба вміти вправно користуватися. На військово-польових зборах ми вчимося виконувати накази командирів, бути дисциплінованими, загартованими і витривалими.
Мій дядько, Лаврут Олександр Олександрович, працює викладачем у Львівській Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Він для мене – приклад в усьому. Коли я виросту, то теж хочу стати військовим, щоб захищати свою рідну Україну від будь-яких ворогів.