«Ми дружимо з книгою»

2

Всі батьки мріють, щоб їх діти виросли освіченими, культурними, всебічно розвиненими людьми. Цього можна досягти, якщо вони змалку будуть дружити з книгою. Сучасні технології, звичайно – добре, але саме книги розширюють світогляд дітей, вчать їх мислити, розвивають у них мову, пам`ять, уяву так, як цього не зможе зробити жоден розумний гаджет.
У нашому закладі вихователі приділяють багато уваги до ознайомлення дітей з художньою літературою. Це і казки, і розповіді , і віршовані твори. З метою формування у дітей уміння відтворювати зміст літературних творів за ілюстраціями, уривками, вільно висловлювати свої думки та сприяти підвищенню інтересу до книжок в КДНЗ 27 квітня 2016 року була проведена інтелектуальна розвага «Ми дружимо із книжкою». На передодні гри в кожній віковій групі була проведена попередня робота, а саме були організовані майстерні – «Лікуємо книжку», діти приносили з дому свої улюблені книжки розповідали про них та ділились ними з своїми товаришами, були зроблені виставки в кожній групі «Наші улюблені книги».Під час розваги діти отримали багато корисної інформації, здійснили своєрідну мандрівку до неосяжного всесвіту цікавих книжок. Для дітей були проведені: презентація книжкових виставок, літературні читання, вікторини, ігри, конкурси.
Під час розваги ведуча розповіла про історію виникнення перших книг, про їх роль в розвитку особистості, також були проведені наступні заходи:
1. Інтелектуальна гра-вікторина «Книга наш друг»:
– знайди добрих і злих героїв в знайомих казках;
– вправа «Як вірно поводитись з книгою»;
– відгадай загадки про героїв казок;
– дидактична гра «Чорний ящик»;
– назви повне ім’я казкових героїв;
– знайди помилку в віршах.
2. Музичні ігри з улюбленими героями.
На завершення розваги дітям старшої групи як майбутнім першокласникам були презентовані закладки для книг, а всі діти отримали солодкі сувеніри.

1

2

3

4

5