Свято «День Матері»

5

До Дня Матері, який відзначають у другу неділю травня, у Рубіжанській спеціалізованій школі № 2 відбувся святковий концерт.
Ведучими заходу стали учні 7-Б класу, які привітали з нагоди свята своїх найдорожчих матусь та бабусь й висловили їм щиру подяку «за все, що мають та ще будуть мати!»


2

3

У концерті було використано тематичні відео «З Днем Матері!», «Молитва за Матір»; пролунало чимало зворушливих пісень у виконанні класних колективів школи: «Квіти для мами» (3-Б клас), «Пісня про маму» (5-Б клас), «Мамин хліб» (Бондарчук Ірина, 8-А клас), «Вишиванка» (3-Б клас), «Пісня про бабусю» (3-А клас).

4

5

6

7

8

Учні 2-Б класу брати Самошкіни Тимур та Єгор й Анічкін Василь продекламували вірші про материнську любов та красу її душі. Запам’яталися присутнім й танок учениці 6-го класу Бережної Софії за піснею «Мама!» та вокально-хореографічна постановка учениць 5-А класу за піснею «Мамина сорочка».

10

11

Родзинкою концерту стала пісня «Мам!» (написана Андрієм Кузьменком) у виконанні хлопців та дівчат 7-Б класу, яка розчулила як самих виступаючих, так і їх мам.

12

Святковий захід підготували педагог-організатор школи Кашуба І.Л. та класний керівник 7-Б класу Тюніна Ю.М.